کیف پول نمدی دست دوز گران قیمت بازیگر معروف به سرقت رفت

برای کسانی که ترجیح می دهند جیب های خود را خالی نگه دارند کیف پول نمدی دست دوز و کیف گوشی گزینه ای عالی است.

کیف‌پول‌های قاب گوشی که معمولاً از نظر طراحی شیک و باریک هستند، می‌توانند تنها چیزهایی را که نیاز دارید را برای شما آسان کنند.

در حالی که برخی ممکن است تنها فضایی برای یک یا دو کارت داشته باشند، بسیاری از آنها دارای جیب هایی برای قبض ها و همچنین جایگاه هایی برای چندین کارت هستند.

کیف پول مسافرتی: یک دوربین SLR با یک بند چرمی که روی پس‌زمینه‌ای نمدی قرار گرفته است و یک کیف پول چرمی مسافرتی شامل پاسپورت در حال بیرون آمدن است.

کیف پول های مسافرتی راهی عالی برای حمل پول نقد و اسناد مهم شما در سفر است. کیف‌پول‌های مسافرتی نیز می‌توانند در سبک‌های کمربند باشند.

کیف

که به اندازه کافی براق و نازک هستند که می توانید زیر لباس خود بپوشید و محرمانه بودن را تضمین می کند.

یکی دیگر از گزینه های رایج، اگرچه کمی راحت تر است، کیف پول پا است. این لباس زیر لباس شما نیز پوشیده می شود و به خوبی روی ساق پای شما قرار می گیرد.

کیف پول کلاچ: یکی دیگر از انتخاب های رایج در بین خانم ها کیف پول کلاچ است. جایی بین یک کیف پول استاندارد و یک کیف پول، کیف پول کلاچ فضای کافی برای حمل هر چیزی که ممکن است در یک شب به طور منطقی نیاز داشته باشید بدون اینکه خیلی ناراحت کننده باشد را فراهم می کند.

کیف پول مسافر: یک گزینه عالی برای مسافران مکرر است. این مدل یک سیستم ذخیره اسناد در طول سفر است. ویژگی متمایز آن جادار بودن است: مکانی برای پاسپورت، بلیط هواپیما یا قطار، اسناد راننده، پول نقد و کارت های پلاستیکی وجود دارد.

به عنوان مثال، هنگام ایجاد Slap، ما روی طول بلیط قطار و عرض پاسپورت تمرکز کردیم: این اسناد باید به راحتی در مسافر قرار گیرند.

به دلیل وجود تعداد زیادی محفظه، اندازه کیف پول مسافرتی اغلب چشمگیر است. با این حال، گزینه های جمع و جورتری نیز وجود دارد، مانند اسمارت ما. برای اسناد کمتری طراحی شده است.