کیف ترمه که موجب فرار عروس شد

کیف های زنانه مطابق با کفش، لباس و اکسسوری انتخاب می شوند، انتخاب بستگی به مکان، زمان، مناسبت دارد. به عنوان یک قاعده، زنان چندین مدل کیف دارند، از نظر شکل، رنگ و جنس متفاوت هستند که یکی از این نوع کیف ها کیف ترمه می باشد که طرفداران بسیاری را دارد.

کیف های زنانه با توجه به نوع و رنگ کفش، لباس و اکسسوری انتخاب می شوند، انتخاب به مکان، ساعت روز و مناسبتی که کیف برای آن انتخاب می شود، بستگی دارد، بنابراین همیشه مدل های مختلفی از کیف وجود دارد که از نظر شکل با هم تفاوت دارند. کمد لباس زنانه ، رنگ و جنس.

انواع، شکل ها و مدل های کیف های زنانه امروزه به اندازه طیف کفش ها متنوع است. از کفش های کتانی پلت فرم شیک گرفته تا صندل های ظریف با بند نازک.

اگر سعی کنید کیف زنانه مدرن را بر اساس شکل بیرونی آن دسته بندی کنید، چیزی شبیه به این لیست دریافت می کنید:
– کیف کیف (SATchel bag) برای زنان فعال؛

– کیف سنتی (اینجا)؛

– کیف مچی راحت (کیف دستبند)؛

– کیف های با کیفیت بالا کیسه Hobo (کیف Hobo);

– کیف دافل (دافل کیسه)

کیف

کیف حمل و نقل در قرن هفدهم در انگلستان ظاهر شد، با این حال، سپس یک کیف بوم معمولی با بند شانه و بدون بست بود، “tote” به معنای “حمل کردن” است.

با این حال، نام “کیف توت” تنها در قرن بیستم استفاده می شد و امروزه به معنای کیف راحت و جادار، با بسته شدن زیپ یا دکمه، با بالای باز و بند های شانه ای راحت است. نسخه کلاسیک کیف دستی مدلی از کیف زنانه مستطیلی شکل با دسته های متوسط ​​است.

کیف کوله ای (ساتچل) از نظر روش بستن شبیه کوله پشتی است و کیف پیک را کوله پشتی یا پیک می نامند. به هر حال، چنین کیف هایی به سبک اداری تجاری تعلق دارند.

با این حال، کیف کیفی از نظر ظاهری سخت‌گیرانه‌تر است و اغلب توسط دانشجویان و کارمندان اداری که مجاز به حضور در محل کار با لباس‌های گشاد هستند، ترجیح داده می‌شود. معمولا چنین کیف هایی دارای یک یا چند دسته کوتاه و یک بند بلند هستند که به حلقه های فلزی در کناره های کیف متصل می شود.

رنگ کیف های مسنجر و کیف کلاسیک مشکی، شکلاتی، خاکستری، شنی، شرابی، ترند بهار 2014 زردآلوی گرم و هلویی یا رنگ چرم طبیعی یا جیر بود.

کیف های Messenger و Satchel معمولی هستند، اما فکر نکنید زندگی روزمره می تواند خسته کننده باشد. در این فصل، استایلیست ها کیف هایی به سبک تجاری را با زنجیر و سگک های چشم نواز تزیین کرده اند و شکل گرد غیر استانداردی به آن ها داده اند و اندازه آن ها را بسیار کاهش داده اند.