کاپشن

لازم به ذکر است بدانید کاپشن چرم مردانه زیپ کج در سبک‌های بسیار متنوعی وجود دارند، از کاپشن های موتورسیکلت سنگین که برای جلوگیری از آسیب طراحی شده‌اند تا لباس‌های مد تجربی و آوانگارد.

کاپشن های چرمی گرم و ضد باد هستند و جدای از استفاده موتورسواران از آن‌ها برای محافظت در هنگام فعالیت‌های ناهموار در فضای باز نیز استفاده می‌شوند.

اکثر کاپشن های چرمی امروزه به عنوان لباس های روزمره پوشیده می شوند. کاپشن چرمی یک لباس بسیار سخت است و هر چه بیشتر پوشیده شود جذابیت آن بیشتر می شود.

کاپشن های چرمی که از چرم نرم مانند پوست گوسفند ساخته شده اند، به بدن شما قالب می دهند و تبدیل به دارایی های بسیار ارزشمند شخصی می شوند.

چه کسی کاپشن چرم می پوشد؟ اگرچه کاپشن چرمی همچنان تداعی های نمادین قوی را حفظ کرده است، اما طی صد سال گذشته جهانی شده است.

موتورسواران هنوز کاپشن های چرمی خود را دوست دارند، اما مدل ها، ستاره های سینما، مادران باردار و معلمان بازنشسته نیز همینطور.

کاپشن

کاپشن های چرمی، با انواع گوناگونی که دارند در سرتاسر جهان توسط افراد مختلف پوشیده می‌شوند.

آیا کاپشن های چرم دهه 80 هستند؟ وقتی پانک به مد رایج تبدیل شد، کاپشن چرمی Schott ‘Perfecto’ که همه جا حاضر بود نیز جذب شد.

پس از بلوندی، دهه هشتاد شاهد افزایش چشمگیر تعداد زنانی بود که کاپشن های چرمی پوشیدند. آیا این بدان معناست که مردم پس از دهه هشتاد از پوشیدن کاپشن چرم خودداری کردند؟ آیا آنها از عینک آفتابی، شلوار جین یا کفش ورزشی دست کشیدند؟ البته که نه. کاپشن چرمی تاریخ فرهنگی غنی را با خود به همراه دارد و هر نسل آن را به تصویر خود دوباره اختراع می کند.

صدها برند کاپشن چرم برای انتخاب وجود دارد. در مورد نوع کاپشن که می خواهید، وسایل سنگین موتور سیکلت یا لوکس سبک وزن فکر کنید و به این فکر کنید که چقدر می خواهید خرج کنید.

Schott “Perfecto” اولین کاپشن موتورسیکلت طراحی شده در بازار بود و هنوز هم نمادین ترین کاپشن است که می توانید بخرید.

شما می توانید آن را در حین موتورسیکلت خود بپوشید، اما بیشتر مردم این کار را نمی کنند. کاپشن های چرمی بلستاف بسیار کاربردی و بسیار شیک، مورد پسند افرادی مانند دیوید بکهام و برد پیت قرار گرفته اند و محصولی با کیفیت و بادوام هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *