کارتن

بازیافت کارتن پلاست قشم همچنین به ما کمک می کند تا فضای ارزشمند دفن زباله را که برای مدیریت زباله ضروری است، حفظ کنیم. تنها یک تن مقوای بازیافتی باعث صرفه جویی 3.3 یارد مکعبی در محل دفن زباله می شود.

بازیافت کارتن پلاست قشم فراتر از کاهش ضایعات است. نقش مهمی در اقتصاد دارد. بازار جهانی بازیافت کاغذ در سال 20204 حدود 45.5 میلیارد دلار تخمین زده شد.

شرکت هایی وجود دارند که فقط برای بازیافتکارتن پلاست قشم و محصولات کاغذی تأسیس شده اند. وقتی کارتن پلاست قشم را بازیافت می کنید، این شرکت ها را در تجارت نگه می دارید و می توانند میلیون ها نفر را استخدام کنند.

کارتن پلاست قشم به منابع طبیعی قابل توجهی نیاز دارند و تنها راه برای تحقق این مهم استفاده مجدد و بازیافت است. بنابراین به جای دور انداختن مواد بسته بندی کاغذی، بازیافت مقوا را انتخاب کنید.

اگر بازیافت کناری در منطقه شما در دسترس نباشد، می‌توانید از طریق جستجوی آنلاین، یک مرکز بازیافت در نزدیکی خود پیدا کنید.

کارتن

بسیاری از شرکت‌ها برای پایدارتر شدن به جای بسته‌بندی پلاستیکی، به بسته‌بندی کارتن پلاست قشم روی می‌آورند، به‌ویژه با اعمال مالیات جدید پلاستیک در سال ۲۰۲۲. با این حال، روی آوردن به کاغذ مشکلات زیست‌محیطی خود را نیز دارد.

به عنوان مثال، تولید کارتن پلاست قشم به آب فشرده است، انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد می کند و در صورت عدم تامین منابع پایدار، خطر جنگل زدایی را به دنبال دارد. علاوه بر این، اگر با مواد غذایی یا زباله های دیگر آلوده شود، بازیافت آن دشوار است.

ما می دانیم که شما سرتان شلوغ است، بنابراین تصمیم گرفتیم تا در جدولی سریع با مزایا و معایب پلاستیک و کاغذ قرار دهیم تا بتوانید نکات مثبت و منفی واضح هر کدام را که در این مقاله بیشتر مورد بحث قرار گرفته است، مشاهده کنید.

کارتن پلاست قشم یک ماده انتخابی برای بسیاری از پروژه های هنری و صنایع دستی است. می توانید اسباب بازی، کلاژ یا پروژه های کاغذی بسازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *