صابون

به عبارت ساده تر محصولات ارگانیک برای بدن شما سالم تر هستند. مواد طبیعی موجود در صابون چای سبز ان جی به مرطوب کردن و پاکسازی طبیعی پوست شما کمک می کند.

در مقابل صابون‌های تولید انبوه حاوی یک یا چند مورد از موارد زیر هستند: مواد نگهدارنده خطرناک، عوامل کف‌کننده بر پایه نفت، عطرهای مصنوعی و رنگ‌های تند یا رنگ‌دهنده.

برخی از مواد شیمیایی خشن موجود در صابون های معمولی پارابن ها، سولفات ها و تریکلوزان هستند. اثرات این مواد شوخی نیست.

آنها می توانند آلرژی ایجاد کنند، هورمون ها را مختل کنند و حتی خطر ابتلا به برخی سرطان ها را افزایش دهند. خوشبختانه صابون چای سبز ان جی ارگانیک هیچ کدام از این مواد شیمیایی را ندارند. آنها از مواد طبیعی تشکیل شده اند که برای کاربرانشان مفید است.

از آنجایی که صابون چای سبز ان جی ارگانیک در سطح محلی در دسته های کوچک ساخته می شوند، مصرف کنندگان به محصولات تولید انبوه با تنوع محدود محدود نمی شوند.

صابون چای سبز ان جی تولید شده به صورت ارگانیک را می توان به راحتی در گستره وسیعی از انتخاب ها برای مصرف کنندگان سفارشی کرد.

صابون

انواع مختلفی از رنگ، شکل، بافت، اندازه و عطر در دسترس کاربران است تا از رایحه‌های میوه‌ای گرفته تا قهوه، دارچین و نعناع و صابون‌هایی که در لمس صاف یا دانه‌دار هستند لذت ببرند.

با تنوع محصولاتصابون چای سبز ان جی ارگانیک، چیزی متناسب با ترجیحات خود پیدا خواهید کرد. همچنین ممکن است در مورد فواید یک ماده خاص تحقیق کنید و یک محصول صابون ارگانیک را پیدا کنید که مطابق با اولویت شما باشد.

اگر نگران رفاه حیوانات هستید صابون چای سبز ان جی ارگانیک گزینه مناسبی برای شما هستند. هیچ آزمایش حیوانی در فرآیند تولید وجود ندارد و مواد تشکیل دهنده به ندرت شامل چربی حیوانی است.

در عوض تولیدکنندگان ارگانیک برای رسیدن به اهداف خود بیشتر به گیاهان و عصاره های گیاهی متکی هستند. روغن نارگیل و پالم به عنوان روغن پایه استفاده می شود و با روغن های ضروری دیگر که از انواع گیاهان، گل ها، میوه ها و ادویه ها استخراج می شود مخلوط می شود.

اگرچه برخی از صابون چای سبز ان جی طبیعی از مواد تشکیل دهنده گوشت خوک یا پیه استفاده می‌کنند اما اگر می‌خواهید از آنها اجتناب کنید می‌توانید برچسب آن را بررسی کنید.

از آنجایی که صابون چای سبز ان جی فاقد مواد شیمیایی هستند و حاوی آفت کش نیستند آزمایش آنها بر روی حیوانات غیر ضروری است و بنابراین بدون ظلم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *