پارچه مبلی در تهران که فضای خانه را حتی در شب روشن نگه می دارد

در حال حاضر، رایج ترین پارچه مبلی در تهران اثاثه یا لوازم داخلی، شنل است. این پارچه ترکیبی بسیار هماهنگ از الیاف طبیعی و مصنوعی است که برای اثاث کشی اتاق نشیمن و مبل کودک بسیار مناسب است.

Chenille قادر است در طول عمر خود ظاهری عالی به مبل شما ارائه دهد، تمام خواص منحصر به فرد را برای چندین دهه حفظ می کند. مبلمان روکش شده با شنل برای چندین سال عالی به نظر می رسند.

برای تمیز کردن «عمومی» مبل، می‌توانید از روش خشکشویی بدون قرار گرفتن شنل در معرض رطوبت استفاده کنید. شنل‌های نرم و نسبتاً قوی از مجموعه، در مدت کوتاهی به دلیل مقاومت در برابر سایش فوق‌العاده‌شان، محبوبیت زیادی در میان تولیدکنندگان و خریداران مبلمان به دست آوردند.

شنیل می تواند هفتاد میلیون لمس را تحمل کند این حدود پنجاه سال خدمت مستمر است. چنیل از قرار گرفتن در معرض گرد و غبار، رطوبت و حتی پنجه های تیز حیوانات خانگی نمی ترسد.

پارچه

یکی دیگر از انواع پارچه های مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی، جیر است. جیر در سال 2001 در بازار ظاهر شد، تولید کنندگان و خریداران آن بلافاصله به نفع آن انتخاب کردند.

در تولید جیر از تکنولوژی های روز استفاده می شود. توانایی منحصر به فرد این نوع پارچه مبلی مبلی در این است که پره نرم و دلپذیر آن منحصراً در جهت حرکت کف دست شما قرار دارد.

ظاهر مواد به طور کلی هیچ تفاوتی با جیر طبیعی ندارد. مبل که با جیر روکش شده بود، بسیار زیبا و نجیب به نظر می رسد.

جیر یک ماده بسیار کاربردی است، حتی پس از مدت ها کیفیت خود را از دست نمی دهد. مانند شنل، جیر به راحتی قابل تنفس است و البته برای سلامتی کاملاً بی خطر است.

بسیاری از خریداران، پارچه های پنبه ای را طبیعی ترین، دوستدار محیط زیست و بی ضررترین ماده می دانند. البته، این درست است، محتوای الیاف طبیعی در پارچه های پنبه ای به طور قابل توجهی بیشتر از سایر مواد اثاثه یا لوازم داخلی است.

تنها عیب چنین موادی عمر مفید حدود هفت سال است. پارچه های نخی برای اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان کودکان عالی هستند. پنبه “سالم ترین” و از نظر محیطی کاملا بی ضرر است.

این ماده با لایه ای از ترکیب محافظ ویژه پوشانده شده است که پارچه را برای مدت طولانی تری از تغییر رنگ و ساییدگی محافظت می کند و اجازه نمی دهد گرد و غبار را جمع کند.