پارچه

میکروفایبر یکی از جدیدترین پارچه مبلی در تهران است. از پنبه یا پلی استر آغشته به تفلون ساخته شده است. در حال حاضر یکی از کاربردی ترین پارچه ها محسوب می شود.

سبک، بادوام، مقاوم در برابر تأثیر عوامل خارجی، به آرامی رطوبت، آلودگی های مختلف را منتقل می کند. میکروفایبر به راحتی تمیز می شود و قیمت مناسبی دارد.

ژاکارد- دقیقا برعکس میکروفیبر. مواد به هیچ وجه ارزان نیست، اما اغلب می توان آن را روی صندلی های راحتی، صندلی های نرم مشاهده کرد. از نخ های طبیعی یا مصنوعی ساخته شده است.

علاوه بر ژاکارد معمولی، ترمو ژاکارد نیز وجود دارد. با روش معمول کشیدن یک تصویر متفاوت است. این پارچه بسیار حساس است، فقط می تواند تمیز کردن خشک را تحمل کند.

پارچه

به طور کلی، پارچه بادوام و محکم است. نفیس به نظر می رسد ژاکارد به طور خاص برای عاشقان شیک طراحی شده است. یک متریال گران قیمت و زیبا که می تواند برای هر مدلی جلوه مطلوبی ایجاد کند.

این پارچه دارای ساختار بافتی، متراکم در لمس، محکم و بادوام است. به روش های مختلفی تولید می شود. روش اول امکان ساخت پارچه با نقش و نگار را با استفاده از نخ های رنگی در مرحله ایجاد می دهد. یا به عنوان یک بوم از نخ های همرنگ ایجاد می شود.

Flock محبوب ترین پارچه اثاثه یا لوازم داخلی است. از پلی استر و پنبه تشکیل شده است. گله سازگار با محیط زیست، بادوام، مقاوم در برابر سایش، تمیز کردن آسان است.

گله از آلاینده های مختلف توسط یک آغشته مخصوص محافظت می شود که برای پردازش پارچه استفاده می شود. مبلمان روکش شده در گله ظاهر خود را در عرض 10 سال پس از بهره برداری از دست نمی دهند.

یک ماده کاملاً جالب است، با استفاده از یک شمع مصنوعی خاص روی یک پایه پنبه ای، ساتن یا جناغی ساخته می شود. شمع با یک چسب مخصوص به پایه متصل می شود.

گله در برابر کثیفی مقاوم است و بسیار نرم است. این یک ماده بادوام و سبک وزن است که تعداد رنگ های زیادی دارد. استفاده از آن راحت است.

مخمل پارچه ای شبیه مخمل است. اغلب، از مخمل برای مبلمان با طرح های پیچیده استفاده می شود، زیرا قابلیت گسترش کمتری دارد. مخمل از پنبه و ابریشم ساخته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *