پارچه مازراتی

پارچه مبلی یکی از محصولات باکیفیت گروه صنعتی اویاز است که با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه مازراتی شامل رنگ و نخ در طیف وسیعی از رنگ های مختلف تولید می شود.

یکی از عوامل اساسی و مهم دکوراسیون داخلی است.

وقتی صحبت از قیمت و مدل مبل راحتی برای منزل می شود، عوامل مختلفی در انتخاب تاثیرگذار خواهند بود که مهم ترین آنها جنس و مدل پارچه کرپ مازراتی است.

علاوه بر دارا بودن تمامی ویژگی های مثبت پارچه مازراتی نایلونی، پارچه مبلی MASERATI ساخته شده از پلی استر نیز مقاومت قابل توجهی در برابر نور مستقیم و چین و چروک دارد، بنابراین در انتخاب انواع پارچه مبلی پارچه MASERATI دارای استاندارد ملی ایران و صدمین استاندارد اکوتکس اروپا به شماره TH015 162797 می باشد.

جدا از طرح مبل که با توجه به سبک دکوراسیون انتخاب می شود، جنس  پارچه مبلی را باید با توجه به عوامل مختلفی از جمله پایداری، دوام، مقاومت در رنگ و بافت، نرمی، مقاومت در برابر چروک و … در نظر گرفت.

که پارچه مبل مازراتی همه این ویژگی ها را دارد.

محصولات مجموعه اویز از جمله پارچه لحاف تشک عروس جدید مبلی MASERATI به دلیل استفاده از دستگاه های تخصصی کنترل کیفیت، پس از شستشو و پس از اخذ تاییدیه های لازم به همراه گزارش، تست های کیفی را از نظر ثبات رنگ، ثبات سایش، پایداری نور و پایداری ابعادی انجام داده اند.

توسط نمایندگان مجموعه به بازار عرضه می شود.

گروه اویز توانسته است با ایجاد اشتغال و تولید ملی توسط به روزترین ماشین آلات نساجی دنیا با کارکنان مجرب و خلاق در سراسر ایران، سهم محصولات شرکت های خارجی را در بازار به صفر برساند.

در نتیجه با تمرکز بر شعار رونق تولید، از خروج ارز جلوگیری کرده و متنوع ترین محصولات رقابتی را به بازار داخلی تزریق کنید.

شما با حمایت از محصولات مجموعه اویز به اشتغال زایی جوانان ایرانی و همچنین بهره وری دانش کارشناسان داخلی کمک می کنید.

 • منابع:
  1. UPHOLSTERY AND CURTAIN FABRICS Maserati upholstery
 • تبلیغات: 
  1. راه های افزایش ثروت زنان خانه دار
  2. طراحی کارت ویزیت بصورت تاشو
  3. تخمه آفتابگردان منبع اصلی ویتامین E
  4. سبزی خشک شده با کیفیت و معطر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *