مادرشوهری با پارچه رومبلی مخمل عروسش را کشت

اگر بین مبل چرمی یا پارچه رومبلی مخمل تردید دارید، احتمالاً به این دلیل است که از این دو ماده بسیار متفاوت قدردانی می کنید. البته در میان مبل های پارچه ای، تنوع زیادی نیز وجود دارد.

نخی، کتان، مخملی و یا حتی ویسکوز تنها چند نمونه هستند. با این حال، اگر منسوجات را با چرم مقایسه کنیم، ویژگی های خاصی به وضوح نمایان می شود.

احساس مواد و روش های تمیز کردن، عوامل اصلی هستند که در هنگام انتخاب شما تعادل را تعیین می کنند. کیفیت اصلی پارچه زمانی که برای پوشش مبل استفاده می شود.

احساس راحتی بالایی است که ایجاد می کند. در واقع، پارچه، به طور کلی، نرمی خود را در تمام فصول حفظ می کند. در تابستان مانند مبل چرمی گرم و چسبناک نمی شود و در زمستان سرد و لیز نمی شود.

در سمت تمیز کردن، پارچه دارای زرادخانه کاملی از محصولات و همچنین پاک کننده ها، به عنوان مثال بخارشوها است که امکان نگهداری نسبتا آسان را فراهم می کند.

علاوه بر این، مبل‌های پارچه‌ای بیشتر و بیشتر دارای یک درمان مقاوم در برابر لکه هستند که باعث می‌شود در برابر تهاجمات روزانه مقاوم‌تر شوند. در نهایت سایش این نوع صندلی ها با توجه به کیفیت و ضخامت پارچه متفاوت خواهد بود.

اولین کیفیتی که هنگام فکر کردن به مبل چرمی به ذهن می رسد زیبایی آن است. این ماده بلافاصله به یک اتاق نشیمن شیک می بخشد و فضای داخلی را با حضور گرم و ظریف می پوشاند.

با این حال، این تنها مزیت آن نیست. طبیعی است، اگر به درستی نگهداری شود، بدون از دست دادن درخشش خود در برابر گذشت زمان مقاومت می کند.

تمیز کردن آن پیچیده نیست، زیرا فقط به یک ضربه ساده پارچه نیاز دارد تا گرد و غبار آن پاک شود و احتمالاً گاهی اوقات از کرم مراقبتی استفاده کنید تا لطافت آن حفظ شود و رنگ آن احیا شود.

بنابراین، جدا کردن مبل در چرم و پارچه دشوار است. هر دو مزایا و معایبی دارند. اگر به دنبال یک سایه خاص هستید، برای مثال می توانید به دنبال یک مدل پارچه قرمز رنگ باشید که پیدا کردن آن راحت تر و همچنین ارزان تر از مبل چرمی رنگی است.

از سوی دیگر، اگر می‌خواهید برای بلندمدت سرمایه‌گذاری کنید، چرم احتمالاً عاقلانه‌ترین انتخاب است، به خصوص که ضد حساسیت و به طور طبیعی ضد کنه است.