لباس

ممکن است به راحتی ساعت‌ها در فروشگاه‌های لباس صفر نوزاد گم شوید زیرا همه چیز در آنجا بسیار زیبا است. قصد خرید چند تا شیرینی دارید؟

هنگام خرید برای نوزاد خود فقط باید موارد خاصی را در نظر داشته باشید. در اینجا نکاتی ذکر شده است که ممکن است به شما در خرید لباس سایز صفر کودک کمک کند.

در واقع اندازه صفر نیز بسیار بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنید. متأسفانه گزینه دیگری زیر صفر وجود ندارد بنابراین مهم نیست که کودک شما چقدر لاغر است باید حداقل 3-4 لباس در سایز 0 تا 3 انتخاب کنید.

بیشتر نوزادان لاغر هستند و رول و رول ظاهر نمی شوند گودی تا بعد نوزادان خیلی راحت گرم می شوند و از این رو دیدن کودک شما که زمان استراحت خود را در گونی می گذراند واقعاً شما را خوشحال می کند.

لباس‌های خواب‌آلود یک‌تکه:  از آنجایی که نوزادان بیشتر وقت خود را در چند ماه اول خواب می‌گذرانند، از این رو کیسه خواب بهترین گزینه برای کودک شما خواهد بود.

در این گونه لباس ها هیچ مسئله ای برای جا افتادن وجود ندارد و سر تا پای نوزاد را کاملا می پوشاند. حتی هیچ ضربه یا دکمه ای وجود ندارد بنابراین تعویض پوشک نیز مشکل بزرگی نیست. شما باید حداقل 5-6 تکه از چنین پارچه ای را نگه دارید.

لباس

جوراب کودک: برای اینکه انگشتان ریز نوزادتان آزاد و گرم نگه داشته شوند، هیچ گزینه بهتری جز پوشاندن پاهای او با جوراب کودک وجود ندارد.

شما باید پنج تا شش جفت جوراب بچه همراه خود داشته باشید. عجله نکنید و در مورد سایز فکر کنید زیرا جوراب های کودک بدون سایز هستند.

پیژامه: هنگام انتخاب لباس خواب، مهم است که لباس هایی را انتخاب کنید که 100% ابریشمی هستند. لباس خواب با محافظت از پوست تنظیم درجه حرارت و ایجاد راحتی به نوزادان کمک می کند تا بهتر بخوابند. شما باید حداقل 3-4 جفت پیژامه ابریشمی سایز صفر داشته باشید.

از پوشاک قابل اشتعال پرهیز کنید: هنگام خرید فقط به دنبال لباس های دارای برچسب زرد باشید. به طور کلی لباس های زرد تنگ هستند بنابراین می توانید در زمستان از آن استفاده کنید.

تزیینی نه چندان زیاد: از در نظر گرفتن دکمه های بزرگ و لباس های پرزدار به عنوان لباس های معمولی نوزاد خودداری کنید. چنین لباس هایی ممکن است به طور بالقوه در گهواره گیر کرده و به نوزاد شما آسیب برساند.

فصل‌پذیر: مجموعه‌های مختلف پوشاک بر حسب فصل در بازار موجود است. با در نظر گرفتن هر مرحله از آب و هوا در یک سال شما باید تمام ست پارچه های فصلی را برای کودک خود داشته باشید. شما باید حداقل 4-5 لباس برای هر فصل داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *