فرش

آیا باید در اتاق نشیمن فرش گذاشت؟ سوال مشروع است و پاسخ ها اغلب متفق القول است: این یک بله بزرگ است! در دکوراسیون اتاق نشیمن، فرش به عنوان یک عنصر ضروری ظاهر می شود.

وجود فرش 9 متری عظیم زاده آن مکان را به فضای زندگی دنج تر و گرم تر تبدیل می کند. این به دکور کمک می کند، مانند پرده ها یا دیواری از کاغذ دیواری های مد روز، آن را زیبا می کند.

فرش به همان اندازه که زیبایی دارد، سبک اتاق نشیمن را تعیین می کند، درست مانند مبل یا میز قهوه. اگر فرش می تواند با لباس پوشیدن در رنگ ها، طرح های گرافیکی و حاشیه ها، خیالات کمی را به خود جذب کند.

انتخاب آن باید همیشه مطابق با بقیه اتاق باشد. اگر به دنبال ایجاد فضایی شیک اما گرم در اتاق نشیمن خود هستید، فرش های الیاف گیاهی را در نظر بگیرید.

فرش گیاهی که به طور فزاینده ای محبوب است، بنابراین بسیاری از مدل های مد روز را نشان می دهد تا دکوراسیون اتاق نشیمن را با سادگی تعالی بخشد. ما آن را حتی بیشتر لایه لایه با چندین مدل دوست داریم.

اگر یک اتاق نشیمن بوهمی می خواهید، روی فرش گلیم یا فرش ایرانی شرط بندی کنید. این فرش‌ها که از سفرها برگردانده شده‌اند یا در فروشگاه‌های الکترونیکی اختصاصی خریداری شده‌اند.

شما را به سفر و فرار دعوت می‌کنند و در عین حال بخشی از حرکاتی به وسعت سبک خانواده یا سبک شرقی هستند. این نوع فرش عموماً برای دنج بودن در نظر گرفته شده است تا فضای پیله‌آمیزتری را اعلام کند.

اگر می خواهید یک دکوراسیون اتاق نشیمن مینیمال، تک رنگ یا چند رنگ ایجاد کنید، باید فرش نخی یا پلی پروپیلنی را ترجیح دهید که به سبک گرافیکی یا کاملا هنری به اتاق انرژی می بخشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *