درب

به عنوان صاحب خانه، نصب پنجره یا درب امنیتی بسیار ساده است، شما با یک سازنده امنیتی تماس می گیرید، آنها درب یا پنجره امنیتی را نصب می کنند و خانه شما امن است!

همه ما می دانیم که مش فولاد ضد زنگ جزء مهمی از پنجره ها و درب های امنیتی است. اما آیا می‌دانستید تفاوت‌های جزئی در تکنیک‌ها و رویه‌های استفاده شده توسط تامین‌کنندگان برای تولید این مش، می‌تواند با تفاوت‌های قابل توجهی در مورد عملکرد مش برابر باشد؟

بیایید برخی از عواملی را که بر کیفیت و عملکرد و قیمت درب توری آلومینیومی تاثیر می گذارند بررسی کنیم.

مش فولادی ضد زنگ یکی از اجزای مهم پنجره ها و درب های امنیتی است. صدها تامین کننده توری فولادی ضد زنگ در سراسر جهان وجود دارد که ادعا می کنند مشبک با کیفیت بالا را با مقرون به صرفه ترین قیمت دارند.

درب

مقایسه تامین کنندگان مختلف و کیفیت مش تولیدی برای هر سازنده امنیتی کاملاً چالش برانگیز است. تعدادی ویژگی مهم برای تجزیه و تحلیل کیفیت و عملکرد مش فولاد ضد زنگ وجود دارد که عبارتند از:
مواد اولیه و ترکیب سیم، تکنیک ها و تجهیزات بافت، پوشش پودری، تست و انطباق، نظافت و نگهداری منظم

مطمئنم شنیده اید که بسیاری از برندهای امنیتی از عبارت فولاد ضد زنگ درجه دریایی 304 یا درجه 316 دریایی استفاده می کنند.
ضد زنگ به نظر می رسد فناوری بالایی دارد، اما در واقع به چه معناست؟

درجه دریایی به فولاد ضد زنگ اشاره دارد که برای محیط های دریایی و قرار گرفتن در معرض عناصری مانند آب، بادهای قوی و خوردگی آب شور مناسب است.

فولاد ضد زنگ درجه دریایی 304 به طور کلی در محیط های بیرونی، پردازش و ساخت مواد غذایی استفاده می شود. امکانات دارای ترکیب شیمیایی 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل است و مقاومت در برابر خوردگی قابل قبولی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *