سس

طرز تهیه سس شکلات hershey’s (سس فاج داغ) برای بستنی، شیر شکلات، شکلات داغ و موارد دیگر را بیاموزید . هنگامی که سس شکلات را از ابتدا درست کنید، دیگر هرگز به یک بطری خریداری شده در فروشگاه نخواهید رسید.

یک بستنی بدون سس شکلاتی چه می تواند باشد؟ این فقط یک پیمانه بستنی است و ما نمی توانیم آن را داشته باشیم. این سس شکلاتی ساده فقط با تعداد انگشت شماری از مواد اولیه درست می شود و تنها در چند دقیقه برای تمام نیازهای بستنی شما آماده می شود.

هات فاج و سس شکلات دو تاپینگ رایج برای دسر و بستنی هستند. اگرچه ممکن است شبیه به هم به نظر برسند، اما تفاوت‌های کلیدی بین این دو وجود دارد. هات فاج با حرارت دادن شکلات و خامه برای ایجاد یک سس غلیظ و یکدست درست می شود.

سس شکلات از ترکیب شکلات و شکر و گاهی سس ذرت برای ایجاد یک رویه نازک تر و شیرین تر تهیه می شود.

هات فاج بهتر است به عنوان رویه بستنی یا دسرهای دیگر استفاده شود، در حالی که از شربت شکلات می توان به عنوان رویه یا به عنوان یک ماده در دستور العمل های دیگر استفاده کرد.

سس شکلات

تفاوت بین شربت شکلات و هات فاج چیست؟ هات فاج و سس شکلات بافت های متفاوتی دارند. محتوای شکر سس شکلات سبک تر است و از شکر، شربت ذرت یا آب تهیه می شود، در حالی که هات فاج با کره و خامه غلیظ (یا شیر تغلیظ شده شیرین شده) درست می شود.

تفاوت های کلیدی بین تاپینگ هات فاج و سس شکلاتی وجود دارد. برای نمونه، هات فاج با شکلات ذوب شده و هم زده درست می شود، در حالی که شربت شکلات با پودر کاکائو، آب و شکر درست می شود.

این تفاوت در مواد باعث ایجاد بافت ضخیم تر و غنی تر برای فاج داغ می شود. علاوه بر این، هات فاج معمولاً گرم سرو می شود، در حالی که شربت شکلات را می توان در هر دمایی سرو کرد. در نهایت، هات فاج معمولاً طعم شکلاتی شدیدتری نسبت به شربت شکلات دارد.

این یک تصور غلط رایج است که سس هات فاج و سس شکلات یک محصول هستند. هر دو سس هایی هستند که اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، اما در واقع دو سس متفاوت هستند.

سس هات فاج غلیظ تر و غنی تر است، در حالی که سس شکلات رقیق تر و قابل ریختن تر است. سس شکلاتی قابل ریختن به عنوان رقیق تر از سس هات فاج تعریف می شود. برای بهترین نتیجه، سس شکلات را با مایکروویو با حرارت بالا (100%) به مدت 35 تا 40 ثانیه گرم کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *