روغن

درست مانند ابیانگا، عمل آروماتراپی نیز شامل ماساژ بدن با روغن های گیاهی است. تنها تفاوت در نوع روغن مصرفی است. در رایحه درمانی، یک روغن حامل مانند روغن بادام اصل و یک اسانس درمانی وجود دارد.

هدف از روغن حامل این است که روغن های ضروری را رقیق کرده و آنها را به پوست شما “حمل” کند. از آنجایی که روغن‌های ضروری غلیظ هستند وقتی مستقیماً روی پوست استفاده می‌شوند، می‌توانند تحریک شوند. از این رو، آنها همیشه با روغن حامل استفاده می شوند.

درست مانند ابیانگا، عمل آروماتراپی نیز شامل ماساژ بدن با روغن های گیاهی است. تنها تفاوت در نوع روغن مصرفی است. در رایحه درمانی، یک روغن حامل مانند روغن بادام و یک اسانس درمانی وجود دارد.

هدف از روغن حامل این است که روغن های ضروری را رقیق کرده و آنها را به پوست شما “حمل” کند. از آنجایی که روغن‌های ضروری غلیظ هستند، وقتی مستقیماً روی پوست استفاده می‌شوند می‌توانند تحریک شوند. از این رو آنها همیشه با روغن حامل استفاده می شوند.

بسته به نیاز می توانید 15 تا 60 قطره اسانس را به 6 قاشق چایخوری روغن بادام برای رایحه درمانی اضافه کنید.

روغن

روغن‌های حامل ایده‌آل در حالت پرس سرد هستند زیرا در اثر حرارت آسیب نمی‌بینند و برای استفاده با روغن‌های ضروری مناسب هستند. روغن های حامل ارزان اغلب با گرما درمان می شوند.

همچنین این احتمال وجود دارد که آنها بسیار تصفیه شده باشند یا حاوی مواد افزودنی باشند که می تواند بیشتر از اینکه مفید باشد آسیب برساند.

روغن بادام شیرین کاما آیورودا فشرده سرد، ارگانیک و 100% خالص است و آن را به یک روغن حامل ایده آل تبدیل می کند.

روغن بادام یک روغن بسیار مغذی و غنی از ویتامین های A و E است. این روغن پوست را تغذیه می کند و پوست کلی را بهبود می بخشد که به احیای درخشش طبیعی کمک می کند.

روغن بادام همچنین برای روشن کردن حلقه های تیره، لکه های تیره و علائم مفید است. همچنین برای انواع پوست های ظریف، تحریک شده و حساس مناسب است.

این روغن علاوه بر اینکه یک روغن مغذی برای پوست است، برای ماساژ مو نیز ایده آل است. کوتیکول های مو را صاف می کند، به کنترل ریزش مو کمک می کند و به موهای آسیب دیده درخشندگی می بخشد.

به دلیل ماهیت مغذی، سبک و گرمایشی برای ماساژ کودک و ماساژ خود بدن (ابهیانگا) ایده آل است. همچنین یک روغن حامل محبوب در آروماتراپی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *