روشویی کابینتی بدون پایه موجب خفگی کودک دو ساله شد

عملکرد روشویی کابینتی بدون پایه حمام توسط دو عامل رقیب تعیین می شود: اندازه و فضای ذخیره سازی. قبل از اینکه به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام یک برای حمام شما بهترین است.

روشویی پایه شامل یک حوض سینک و یک پایه (پایه) است که آن را از روی زمین نگه می دارد. مشابه این روشویی دیواری به سادگی یک حوضه بدون پایه است که به دیوار متصل می شود. این گزینه ها در مورد روشویی های حمام کم هزینه ترین هستند.

ساده ترین شکل روشویی حمام، روشویی پایه ای و دیواری به سادگی یک سینک است. این روشویی های ساده که معمولاً از چینی ساخته شده اند، فضای کمتری را به قیمت کمبود ذخیره سازی اشغال می کنند. روشویی های پایه معمولاً کشو یا قفسه ندارند، فقط یک سطح کوچک برای نگهداری صابون دارند.

این گزینه به ویژه در حمام های ½ و حمام های پودری با متراژ محدود به خوبی کار می کند. روشویی پایه دار نیز گزینه ای عالی برای هر حمامی است که به حداقل فضای ذخیره سازی برای لوازم آرایش و لوازم حمام نیاز دارد.

روشویی کنسول: روشویی کنسول با ارائه فضای ذخیره سازی و گزینه های اندازه کمی بیشتر، به عنوان روشویی حمام یک انتخاب رو به افزایش محبوب است.

روشویی کنسول به جای نشستن روی یک پایه چینی مانند سینک پایه دار، از یک لگن سینک با یک قاب پشتیبانی تشکیل شده است که معمولاً از فلز ساخته شده است.

بسیاری از روشویی های کنسول دارای قفسه و حوله هستند. کشش به سمت سینک های کنسول به طور کلی جنبه زیبایی دارد، اما بسته به نیاز شما می تواند گزینه ای بسیار کاربردی نیز باشد.

روشویی های کنسول می‌توانند بزرگ یا کوچک باشند و بسته به عرض آن‌ها، ممکن است فضای بیشتری برای میز داشته باشند. از نظر فضای ذخیره سازی، روشویی کنسول انعطاف پذیرتر از روشویی های پایه یا دیواری هستند.

از آنجایی که آنها اغلب حداقل یک قفسه زیر روشویی دارند، می توانید اقلام بیشتری را مستقیماً در روشویی خود ذخیره کنید. با این حال از آنجایی که قفسه محصور نیست، معمولاً برای نمایش حوله‌هایی که به خوبی تا شده‌اند مناسب‌تر است تا برای نگهداری محصولات مراقبت از مو و پوست.

بهترین نوع یک روشویی پایه دار، حمامی کامل است که گهگاه میزبان یک مهمان شبانه است اما اغلب برای آماده شدن استفاده نمی شود.

اگر خواهان روشویی هستید که بتوانید حوله های مهمان را در آن قرار دهید و مکانی موقت برای نگهداری لوازم بهداشتی برای مهمان خود فراهم کنید، سینک کنسول یک راه حل عالی است.