روشویی صحرایی موجب مرگ نقاش معروف هلندی شد

هنگام خروج با یک شرکت بزرگ به یک مکان تفریحی در فضای باز یا رویدادهای مختلف با جمعیت زیادی که انتظار می رود بیش از یک یا دو روز در یک مکان پارک شود، معمولاً می توانید با مشکل عدم وجود یک مکان معمولی یعنی روشویی صحرایی روبرو شوید.

در برخی موارد، وقتی افراد زیادی در یک مکان جمع می‌شوند، مشکل مدیریت نیازهای طبیعی مانند: روشویی صحرایی می‌تواند بسیار حاد شود و مجبور شوید به جنگل بروید تا مزاحم کسی نشوید و حریم خصوصی را برای خود فراهم کنید.

به ویژه در چنین مواردی روشویی صحرایی برای زنان دشوار است. و اگر علاوه بر این، جنگلی در این نزدیکی وجود نداشته باشد و استپی در اطراف وجود داشته باشد؟

و روشویی صحرایی حتی به مشکلات دیگری مربوط به “معدن سازی” غیرسیستماتیک منطقه اطراف، تکه های دستمال توالت استفاده شده که در باد پرواز می کند، بازدیدهای مشکل ساز از توالت در شب، در باران و باد و افراد دارای مشکلات سلامتی اشاره نمی کند.

روشویی

راه اندازی روشویی صحرایی با دوش و چادر توالت: برای دستگاه چنین توالتی، باید یک چادر مخصوص دوش و توالت، یک کمد خشک فشرده یا در یک نسخه ساده تر، یک سطل توالت خریداری کنید.

این راحت ترین، اما در عین حال، سخت ترین راه برای چیدمان توالت و روشویی صحرایی است. برای اجرای آن، باید پول خرج کنید، گاهی اوقات حتی به میزان قابل توجهی.

اما برای هر شرایط طبیعی و آب و هوایی مناسب است. و به ویژه در فصل خنک، سرد و بارانی، در مناطق بی درخت بیابانی و استپی مهم خواهد بود.

چادر دوش و روشویی صحرایی همانطور که از نامش پیداست به چند روش قابل استفاده است. در عین حال، باید مطابق با تمام قوانین و با استفاده از علائم کششی نصب شود، زیرا ارتفاع سازه باعث باد زیاد و مقاومت کم در برابر باد می شود.

ارتفاع چنین چادری استفاده راحت از جمله در شب را تضمین می کند ، زیرا امکان آویزان کردن لامپ در آن وجود خواهد داشت.