خرما

در حقیقت خرمای کبکاب بوشهر و شیر یکی از مناسب ترین غذاها برای ترکیب با هم هستند و مخلوطی است که ارزش غذایی شگفت انگیزی را برای بدن فراهم می کند که شامل محتوای خرما و محتوای شیر از مواد مغذی مهم است.

روز طولانی و سختی است و این احتمالاً دلیل اصلی خوردن آن در صبحانه در ماه رمضان است.

یکی از فواید خرما ملین بودن آن است زیرا خرما اغلب جزو مواد غذایی ملین طبقه بندی می شود، به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که از یبوست رنج می برند صبح ها خرما می خورند و برای رسیدن به اثر مطلوب مقداری از آن را خیس می کنند.

خرما را یک شب در آب میل کنید، سپس آن را صبح که به شربت خرمای خالص تبدیل شد میل کنید.

خرما

با توجه به تحقیقات انجام شده در مورد تاثیر فیبر بر یبوست، غذاهای غنی از فیبر برای تقویت حرکات روده سالم و عبور راحت غذا از روده ضروری هستند.خرما دارای سطوح بالایی از فیبر محلول است و بنابراین می تواند به تسکین علائم یبوست کمک کند.

فواید ملاس خرما: پس از دانستن فواید خرما، دانستن فواید ملاس خرما یا ملاس خرما بسیار مهم است زیرا ملاس خرما دارای کالری نسبتاً بالایی است زیرا دو قاشق غذاخوری ملاس خرما حاوی 122 کالری و 26 گرم قند است.

بنابراین می تواند خورده شود و به غذا اضافه شود تا میزان کالری مصرفی شما افزایش یابد و در نتیجه احتمال افزایش وزن افزایش یابد و ملاس خرما دارای مقدار قابل توجهی کربوهیدرات است.

شما می توانید در دستور العمل های غذایی بسیار به ملاس خرما تکیه کنید یا آن را به شکل خام همراه با بیسکویت یا کیک بخورید.

این باعث افزایش ذخایر کربوهیدرات شما می شود و البته این به افزایش وزن کمک می کند و انرژی مورد نیاز بدن را برای فعالیت خود می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *