یونیت

همانطور که دندانپزشک در اطراف بیمار حرکت می کند، اگر یونیت دندانپزشکی آلمانی را تغییر ندهد، ممکن است بدن خود را بچرخاند تا ابزار را بازیابی کند و چون دستیار به این ابزار دسترسی ندارد، بهره وری می تواند به خطر بیفتد.

بنابراین، در پایان، اگر اپراتورها روش کار ثابتی داشته باشند و بتوانند صندلی را مطابق میل خود تنظیم کنند، اما همچنین به خاطر داشته باشید که ممکن است نیاز به تغییر و اصلاح گهگاهی برای جلوگیری از خستگی داشته باشند، می تواند گزینه ایده آلی باشد.

صندلی‌های دندان‌پزشکی با این سبک از سیستم تحویل برای دندانپزشکان و دستیاران آنها که هر دو نیاز به دسترسی به ابزار دارند، مناسب‌تر هستند.

سیستم چرخش در اطراف پایه یا روی صندلی است و شبیه به برخی از تغییرات جانبی است، اگرچه ابزارهای دندانپزشکی و ابزارهای دستی هر دو روی یک محور قرار دارند که می تواند به هر طرف صندلی بچرخد.

این برای یک مجموعه دوسویه یا برای چندین دندانپزشک که از همان جراحی استفاده می کنند ایده آل است.

یونیت

Fedesa Electra Ambi یک مثال عالی برای این خواهد بود و نه تنها دارای انعطاف پذیری و عملکرد است، بلکه به دلیل خالی شدن فضا، امکان استفاده از سایر تجهیزات را در اپراتور نیز فراهم می کند.

نقص در این نوع تحویل محدودیت در موقعیت کاری عالی است. اپراتورها اغلب برای بازیابی ابزار خم می‌شوند، می‌رسند و می‌پیچند و می‌توانند در حرکت اطراف سر بیمار محدود شوند.

اینها برای استفاده غالب با دو دست از یک دندانپزشک طراحی نشده اند، اما همانطور که قبلاً ذکر شد، برای یک جراحی چند منظوره، به خصوص اگر به دو دستی نیاز باشد، طراحی نشده اند.

این مراکز درمانی برای آزادی حرکت در اطراف سر بیمار طراحی شده اند، زیرا سیستم را می توان به راحتی در موقعیت های مختلف حرکت داد و تنظیم کرد.

ابزارها در دسترس هستند، اما در نزدیکی بیمار هستند و می توانند باعث اضطراب شوند. این سیستم های تحویل همچنین طیف گسترده ای از ابزارها و لوازم جانبی و همچنین ابزارها و واحدهای جانبی دستیار را ارائه می دهند.

آنها را می توان برای اپراتورهای چپ یا راست یا هر دو نصب کرد.

اگر دندانپزشک تجهیزاتی را خریداری کند که برای او ایده آل نیست، به خصوص در زمینه ارگونومی، ممکن است دچار ناراحتی یا آسیب های اسکلتی عضلانی شود.

بنابراین، انجام تحقیق و مشورت با یک تامین کننده تجهیزات حرفه ای که تجربه کار با دندانپزشکانی را دارد که جراحی و صندلی مشابه شما را دارند، ضروری است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *