لوبیا

آنتی اکسیدان های موجود در لوبیا قرمز کپسولی با خلاص شدن از شر رادیکال های آزاد و محافظت از سلول های بدن، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

آنتی اکسیدان های موجود در لوبیا رادیکال های آزاد را از بین می برد و پیری سلول ها را کند می کند. آنها همچنین به کاهش چین و چروک، التیام آکنه و تغذیه مو و ناخن کمک می کنند.

زمانی که لوبیا در مقادیر مناسب مصرف شود، می تواند به پاکسازی دستگاه گوارش، تضمین حذف سموم از بدن و کاهش خطر ابتلا به سرطان روده کمک کند.

مقدار بالای منیزیم موجود در لوبیا روی کلسترول تاثیر می گذارد و به بدن کمک می کند تا با بیماری های مرتبط با قلب مانند سکته مغزی، بیماری های عروقی، انعقاد عروق، حمله قلبی و غیره مبارزه کند و قلب قوی داشته باشد.

منگنز و کلسیم موجود در لوبیا، استخوان ها را قوی تر کرده و به پیشگیری از پوکی استخوان کمک می کند. فولات موجود در لوبیا به حفظ سلامت استخوان و مفاصل کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های استخوانی و شکستگی را کاهش می دهد.

لوبیا

منیزیم موجود در لوبیا به جلوگیری از سردردهای وحشتناک میگرنی کمک می کند و همچنین فشار خون را تثبیت می کند.

ویتامین B6 به رشد بافت و ترمیم پوست و مو کمک می کند. همچنین به جلوگیری از هر نوع انحطاط چشم کمک می کند. حتی به جلوگیری از ریزش مو کمک می کند.

ویتامین B3 برای کاهش و در برخی موارد درمان آب مروارید دیده شده است. مقدار بالای ویتامین B3 در لوبیا قرمز نیز همین امر را تضمین می کند.

مقدار بالای مس موجود در لوبیا، التهاب را در بدن در مورد آرتریت کاهش می دهد. مس همچنین انعطاف پذیری رباط ها و مفاصل را تضمین می کند.

منیزیم موجود در لوبیا دارای اثر گشاد کنندگی برونش است و عبور هوا را به داخل و خارج از ریه ها تضمین می کند. مطالعات نشان داده اند که سطوح پایین منیزیم می تواند منجر به آسم شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *