رنگ

صنعت تجارت نقاشی ساختمانی با نوآوری هایی که در مواد رنگ آمیزی، ابزارهای رنگ لعابی ساختمان مشاهده می شود، عصر جدیدی از انقلاب را پذیرفته است.

و اکنون نیز از برنامه های دیجیتالی مانند نرم افزار برنامه ریزی پیمانکاران فرعی نقاشی و اینترنت اشیا استفاده می کند. همه اینها کیفیت کاری را که متخصصان نقاشی به مشتریان خود ارائه می دهند بسیار افزایش می دهند.

و همانطور که می دانید در فروش ساختمان، کیفیت و ایمنی تنها مبنای تصمیم گیری خریداران نیست. جذابیت زیبایی شناسی نیز مهم است.

بنابراین، به هر حال، پیمانکاران فرعی نقاشی باید خدمات خود را با استفاده از این 10 فناوری جدید نقاشی ساختمانی که در مورد آنها بحث می کنیم، در نظر بگیرند.

رنگ های جدید ظاهر شده اند و متخصصان نقاشی تکنیک های ترکیب و تطبیق را بهتر یاد گرفته اند. آنها اکنون می دانند که چگونه رنگ ها را ترکیب کنند تا فضایی را برای چشم ها و احساس راحت تر کنند.

بافت های جدید نیز از فلزی تا مات و براق معمولی در دسترس هستند. اما روندهای دیجیتالی نیز وجود دارد که پیمانکاران فرعی نقاشی اکنون از آنها برای بهبود فرآیندهای خود استفاده می کنند.

عایق رطوبتی ساختمان تا حد زیادی متکی به رنگ است. در گذشته از پلیمر اکریلیک دو جزئی در ساخت رنگ های عایق رطوبتی استفاده می شد.

اما امروزه، یک ماده ریز ساختار کریستالی محلول در آب برای نفوذ به اعماق سیمان و ایجاد یک اثر ضد آب ماندگارتر مورد استفاده قرار می گیرد. دیگر قالب نیست. دیگر از سیل در داخل ساختمان خبری نیست.

این فناوری آسیب رطوبت برای پروژه های ساختمانی در مکان های بسیار مرطوب و همچنین ایالت هایی که بارندگی شدید را تجربه می کنند مفید است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *