آویشن

هنگام کاهش وزن باید جوشانده آویشن خارجی را قبل از غذا مصرف کنید تا احساس گرسنگی کاهش یابد. علاوه بر این، هضم و متابولیسم بهبود می یابد، که به شما کمک می کند وزن اضافی را سریعتر کاهش دهید.

اعتقاد بر این است که آویشن خارجی برای سلامت مردان نیز مفید است. در طب عامیانه از آن برای ورم پروستات و سایر التهابات دستگاه تناسلی استفاده می شود.

برای این منظور، بهتر است به طور منظم چای گیاهی بنوشید. در عین حال، جوشانده ها می توانند سطح تستوسترون را افزایش داده و در نتیجه قدرت را بهبود بخشند.

آویشن خارجی در دوزهای کم می تواند برای زنان شیرده مفید باشد زیرا می تواند بدن را پس از زایمان ترمیم کند، انرژی بدهد و شیردهی را بهبود بخشد.

برای کودکان زیر سه سال، فقط حمام با افزودن گیاهان برای رفع التهاب و بهبود خواب نوزاد امکان پذیر است. آویشن خارجی مخصوصا برای مو مفید است.

برای پردازش آنها نه تنها یک جوشانده بلکه روغن نیز مناسب است. با استفاده منظم، این محصول قادر است شوره سر را از بین ببرد رشد مو را تحریک کند، آنها را قوی، نرم و ابریشمی کند و همچنین تحریک را برطرف کرده و ریشه ها را تقویت کند.

آویشن

برای مبارزه با طاسی، روغن آویشن باید به پوست سر مالیده شود. آویشن خارجی ادویه ای است که از برگ و ساقه گیاهی چند ساله از خانواده نعناع به دست می آید.

نام دیگر آویشن آویشن است. برگ های نوک تیز کوچک دارای عطر تند مطبوع هستند. طعم چاشنی خنثی است، با طراوت سبک سالاد و تلخی به سختی قابل درک است.

آویشن خارجی به نوشیدنی ها، دوره های اول، دوم اضافه می شود. از شاخه های آویشن برای سرو اصلی پیش غذای سرد، پنیر، برش سبزیجات استفاده می شود. آویشن طعم سبزیجات و غلات را از بین می برد.

فواید آویشن خارجی برای بدن:
دارای اثر ضد میکروبی است.
روند التهابی را از بین می برد.
برونش ها را گشاد می کند باعث جدا شدن ترشحات مخاطی می شود.
بیهوش می کند.
از حفره دهان و مینای دندان محافظت می کند.
به مقابله با بی خوابی کمک می کند.
اثر مفید بر روی غشاهای مخاطی دستگاه گوارش

آویشن خارجی یک آنتی بیوتیک گیاهی طبیعی است. از برگ های این گیاه در طب عامیانه برای درمان برونشیت، التهاب لوزه ها، آسم استفاده می شود. این ادویه برای تثبیت فرآیند گوارش مفید است. به دندان درد، سردرد، درد مفاصل کمک می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *